Přeskočit navigaci

Překlady z němčiny, překlady do němčiny a tlumočení

Vypracujeme pro Vás kvalitní překlady z němčiny, ale také přeložíme Vaše texty do němčiny. Naše překlady jsou vypracovány vždy v nejlepší kvalitě a za výhodnou cenu. Jsme tým profesionálních překladatelů, složeným z českých a německých rodilých mluvčích, kteří jsou schopni překládat obecné, ale také právní, ekonomické i technické texty. Na překlady a tlumočení mezi českým a německým jazykem se specializujeme již od roku 2005. Potřebujete-li překlad do němčiny, nebo z němčiny, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Proč si nechat vypracovat překlady od nás?
 

  • Překlad z němčiny do češtiny a překlad z češtiny do němčiny je naší specialitou.
  • Překladatelé mají dlouholetou praxi. Viz naše reference.
  • Jsme tým zkušených překladatelů a rodilých mluvčích.
  • Kalkulaci získáte zdarma obratem po odeslání poptávky.
  • Provádíme také soudní překlady z češtiny do němčiny a také z němčiny do češtiny.
  • Výhodná cena – již od 310,- Kč bez DPH (375 Kč s DPH) za normostranu. Kompletní ceny najdete v ceníku.

Rychlé, expresní překlady

Jsme kdykoliv připraveni přijmout a vyřídit vaši poptávku. Pokud spěcháte, provedeme překlad expresně do 24 hodin, nebo ještě rychleji.

Kvalita překladů z němčiny a do němčiny

Zaručujeme vám skutečně precizní překlady. Přesto je někdy vhodné, zvláště u delších textů, provést korekturu rodilým mluvčím, který text nepřekládal. Disponujeme dostatečným počtem překladatelů, a proto jsme schopni vám korekturu provést vlastními silami. Překlady s korekturou, z němčiny, nebo do němčiny, tak dostanete co nejrychleji. Zcela určitě rychleji, než kdyby korekturu prováděla třetí osoba.

Překlady z němčiny do jiných jazyků.

Provádíme také překlady z němčiny do jiných jazyků. Jedná se například o tyto jazyky: Němčina – Angličtina, Němčina – Ruština, Němčina – Polština. Jde o přímé překlady mezi němčinou a ostatními cizími jazyky. Tuto službu nabízíme na základě mnoholeté spolupráce s překladateli němčiny z celé Evropy.

Tlumočení z češtiny do němčiny a naopak

Nabízíme tlumočení němčiny při obchodním jednání, osobní schůzce, nebo firemní akci. Vsaďte na kvalitní společnost s bohatými zkušenostmi v oboru a využijte našich profesionálních tlumočníků a tlumočnic mezi češtinou a němčinou. Provádíme konsekutivní tlumočení, ale také simultánní tlumočení němčiny po celé ČR a v případě potřeby i na zahraničních cestách. Využijte tlumočníků, kteří vás budou dobře reprezentovat.

Korektury německých textů

Většina přeložených, ale i originálních německých textů vyžaduje korekturu. Proto nabízíme možnost objednat si u nás korekturu německých textů. Pravopisnou i stylistickou kontrolu provedeme rychle a v maximální možné kvalitě.

Partneři:

Překlady s.r.o. - překlady - prekladysro.cz/nemcina - překlady do němčiny Soudní překlady - ITC www.czeski-tlumaczenia.pl - Tłumaczenia czeski překlady do polštiny